Увага! Конкурс!

 

Національним центром «Мала академія наук України» буде

проводитись цикл онлайн-зустрічей «Дива Всесвіту» в межах Відкритої

освітньої лабораторії.

До участі запрошуються здобувачі освіти 3-7 класів закладів загальної

освіти.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/astrogeography

Cкріншот реєстрації із назвою заходу у темі листа надіслати на електронну

адресу: lugman@i.ua.

Навчання буде здійснюватися онлайн на платформі Zoom. Посилання буде

надіслане учасникам на електронну адресу, зазначену під час реєстрації.

«Захоплива географія» буде проходити щонеділі (14.30-15.30), «Онлайн

лекції з астрономії і космонавтики» - щонеділі (17.00-18.00).





Проведення обласного етапу

Всеукраїнської фотовиставки до

Дня Соборності України «Україна –

це ми!» у 2024 році. Фото на участь у Фотовиставці приймаються до 20 січня 2024 року. Фото надсилати  в особисті повідомлення у форматі

JPG, назва файлу повинна відповідати прізвищу учасника.  Роботи мають бути якісними та не порушувати

авторське право. Конкурсні роботи фотовиставки «Україна – це ми!» та інших

конкурсів за 2018-2023 роки – не приймаються.




ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Дня захисників і захисниць України "Перемога"

30 вересня 2023 - 15 листопада 2023

Дошкільнята, 1-11 класи, Студенти ПТО/ВНЗ


Про конкурс

Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ "Освітній портал" ТМ https://op.ua, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Дня захисників і захисниць України "Перемога".

Щороку у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці українці святкують День захисників та захисниць України, яке започаткували в 2014 році після російської окупації Криму та початку воєнних дій на території Донецької та Луганської областей. Це також і День козацтва.

Дата офіційної урочистості, яка з 2023 року припадає на 1 жовтня, вибрана не випадково. З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Образ козака як українського лицаря і захисника рідної землі близький кожному українцю. Козацькі традиції боротьби за незалежність України наслідували вояки армії Української Народної Республіки, Української повстанської армії. І нині найкращі дочки та сини країни встали на захист найціннішого, що є в кожного українця, - волі.

Сьогодні наші захисники та захисниці самовіддано боронять українську землю. Хоробрі, вмотивовані та незламні, вони крок за кроком звільняють нашу землю від окупантів, наповнюючи серця українців відчуттям гордості та жагою до перемоги.

Ми вдячні нашим захисникам і захисницям. Ви неймовірні, ваш бойовий дух незламний, сили – надлюдські, жага до перемоги – захоплива.льнята, 1-11 класи, Студенти ПТО/ВНЗ


ДоТема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, що присвячені захисникам та захисницям України, святу Покрови та Дню українського козацтва.


Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Сучасне мистецтво; Художній твір; Листівка; Читання вірша/тексту; Вокальний жанр; Інструментальний жанр.

  • Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо).
  • Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання - роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо).
  • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо).
  • Художній твір (вірш, есе, твір, оповідання, розповідь тощо):
    приймаються роботи у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів.
  • Листівка:
    приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком.
  • Читання вірша/тексту:
    приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту, присвячених захисникам та захисницям України, святу Покрови та Дню українського козацтва (вірш/текст може бути власного авторства). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
    В заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.
  • Вокальний жанр (патріотична пісня, фольклор, народний, джазовий вокал, рок-вокал, пісні народів світу, авторська пісня, сучасний, академічний, естрадний, вокальні твори з мюзиклів тощо):
    приймаються вокальні виступи, надіслані у відеоформатіТривалість відео: від 40 сек. до 5 хв. В заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо;
  • Інструментальний жанр (народні, ударні, клавішні, духові, струнно-смичкові, електроінструменти, автентичні, джазова музика, естрадна музика, класична інструментальна творчість, авторська музика тощо):
    приймаються інструментальні виступи, надіслані у відеоформаті. Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв. В заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Учасники

Учасники: 
1) Малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / cучасне мистецтво / художній твір / листівка / читання вірша/тексту: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ.

2) Вокальний та Інструментальний жанри: "Дебют" (4-6 років); "Молодша" (7-10 років); "Середня" (11-14 років); "Старша" (15-18 років); "Юніори" (18-21 років); "Дорослі" (22+ років). Вікова група колективів визначається за середнім віком учасників. 

  З 23 березня по 31 березня - весняні канікули.